TRĪS LIETAS!
Aktuāla intervija!
Nolikumi komersantiem 2016!
Fiziskām personām
Pakalpojumu veidi
Juridiskām personām
Par mums
Tēmas
Ievērībai
Sadarības partneri
Reklāma


Top.LV
 


Jadviga Neilande

Sertificēta nodokļu konsultante
SIA T & D Advance valdes priekšsēdētāja

Pakalpojumu veidi

1. E-deklarācija.

   Pakalpojumu izmanto personas, kurām jāiesniedz VID gada ienākumu deklarācija.

   Jūsu deklarācijas aizpildīsim mēs! Jums tikai jāizvēlas kāda no mūsu piedāvātajām anketām un tā jāaizpilda. Pēc anketas aizpildīšanas mēs Jums nosūtīsim gatavu gada ienākumu deklarāciju.

2. Jautājiet mums.

   Pakalpojumu izmanto personas, kuras vēlas uzzināt, noskaidrot, atrisināt problēmu un saņemt atbildi.

   Ja Jums ir kāds jautājums par mūsu piedāvātajām tēmām vai radusies problemātiska situācija, kuru nezināt, kā atrisināt, uzdodiet mums konkrētu jautājumu ar situācijas aprakstu, mēs sniegsim Jums profesionālu speciālistu konsultācijas un atbildes par normatīvo aktu piemērošanu un iespējamo problēmu risinājumu. Jautājumu loks nav ierobežots – sākot no visvienkāršākā jautājuma – „ko man darīt, ja..., kur man vērsties, ja..., kur var saņemt...”, kā arī kā piemērot X nodokli, kā aizpildīt un sagatavot pārskatus, kā pareizi veikt X darījumu utt.

3. Aprēķini.

   Pakalpojumu izmanto personas, kuras vēlas uzzināt, cik lielu naudu tā var saņemt par aprēķināto bruto algu, atvaļinājumu, slimības lapām, pabalstiem, pensijām un citiem ienākumiem.

   Jums tikai jāizvēlas kāda no mūsu piedāvātajām anketām un jāaizpilda. Pēc anketas aizpildīšanas mēs Jums nosūtīsim Jūsu izvēlēto aprēķinu.

4. Saimnieciskā darbība.

   Pakalpojumu izmanto personas, kuras vēlas saņemt informāciju par saimniecisko darbību.

   Jūs varat saņemt biznesa plāna un projektu paraugus, kā arī informāciju par to sagatavošanu, reģistrācijas dokumentu paraugu komplektu (statūti, lēmumi, līgumi u.c.) iesniegšanai UR, informatīvos materiālus par nodokļiem grāmatvedību, komercdarbību, likumus, nolikumus un dažāda veida aprēķinu piemērus, instrukcijas, veidlapas un līgumu paraugus.

   Piedāvājam arī pasūtīt sagatavošanai materiālus, kas nav vēl mūsu piedāvājumā, pēc individuālas vienošanās.

5. Viss par dabasgāzi.

Jums ir vienreizēja iespēja saņemt nepieciešamo informāciju tieši no mums par sadarbības partneriem, pakalpojumu klāstu, izmaksu un termiņu aprēķiniem.

Tie ir licencēti profesionāļi, kuri izpildīs visus nepieciešamos darbus pēc jūsu vēlmēm, bet pēc mūsu konkursu rezultāta izcenojumiem un termiņiem.

Tā ir lieliska iespēja saņemt vairāk par zemāko cenu!

   Par iespējām saņemt atbildi uz Jūs interesējošu jautājumu, konsultāciju vai saņemt materiālu, kas nav mūsu aplūkoto tēmu klāstā, iesakām rakstīt mums uz info e-pastu, lai vienotos par pakalpojuma sniegšanas termiņu un izcenojumu. Parastā kārtībā mūsu pakalpojumu sniegšanas laiks ir divas darba dienas no apmaksas un pasūtījuma veikšanas!

    Par manadeklaracija.lv pakalpojumiem ir iespējams norēķināties, izmantojot vienkāršo bankas pārskaitījumu. Ja norēķināties ar pārskaitījumu, svarīgi ir zināt, ka pakalpojuma izpilde sāksies pēc maksājuma apstiprinājuma saņemšanas un starpbanku norēķinu termiņi mēdz būt dažādi, pat līdz 2 dienām.

    Izskatīsim jebkuru Jūsu jautājumu, dosim padomus un palīdzēsim atrisināt Jūsu situāciju!

Papildinformācija par pakalpojumu sniegšanu:

banner Xchange network
Autortiesības SIA T & D Advance, web-izstrāde SIA Web Stils.